KONST / Litografier / Färglitografi 12433304
nr 1243 3304
Gösta Gustavson
(1931-2008), Sverige
Färglitografi, Tantolunden. Signerad, numrerad 256/300. Motivet: 56x44 cm
Gösta Gustavson, svensk bildkonstnär född 1931, död 2008.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 mars 2019
kl 18:04:10
20/3 20:36:25
Gösta Gustavson
Läs mer om Gösta Gustavson